top of page
PromoSense
 

PromoSense jest specjalistycznym instytutem zajmującym się badaniem rynku ochrony zdrowia i poprawą jakości jego funkcjonowania. Nasza działalność polega, w szczególności na monitoringu jakości informacji medycznej otrzymywanej przez lekarzy.

 

Jesteśmy instytutem całkowicie niezależnym założonym przez osoby prywatne o wieloletnim doświadczeniu zawodowym w branży farmaceutycznej i ochrony zdrowia.

 

Informacje, które otrzymujemy podlegają ścisłej ochronie - na zewnątrz wiedza jest przekazywana wyłącznie w formie raportów statystycznych. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w Polityce prywatności.

 

Wszelkie otrzymywane przez nas dane przechowywane są na serwerach, ulokowanych w profesjonalnym centrum danych chronionym zgodnie z najwyższymi standardami (TIER III). Przekazywanie danych jest szyfrowane zgodnie z protokołem SSL zapewniającym poufność i integralność transmisji danych.

O nas

SelSense

 

 

SelSense, zarządzająca instytutem PromoSense, jest prywatną polską firmą działającą w formie spółki z siedzibą we Wrocławiu. Posiadamy dedykowaną obsługę kluczowych klientów ulokowaną w Warszawie.


Mamy ugruntowane panele aktywnie współpracujących lekarzy z całej Polski oraz własny elastyczny i szybko działający zespół, w skład którego wchodzą:

  • specjaliści ds. akwizycji i przetwarzania danych,

  • eksperci ds. badań i statystyki,

  • programiści.

 

Dysponujemy własnym informatycznym systemem akwizycji, przetwarzania i prezentacji danych oraz własnymi bazami danych pochodzących z prowadzonego w sposób ciągły monitoringu promocji leków.

 

Zarządzający spółką posiadają doświadczenie w branży farmaceutycznej i nowych technologii.

Zarząd i kluczowi eksperci
Grzegorz Gromada, CEO

Prezes Zarządu spółki SelSense

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w farmacji i ochronie zdrowia w zakresie komercjalizacji nowych technologii i inwestycji kapitałowych. Działał na poziomie międzynarodowym - został wybrany do europejskiej rady Innovation Relay Centres.

Od 1998 roku był członkiem pierwszego zarządu a następnie do 2007r. wieloletnim wiceprezesem Wrocławskiego Parku Technologicznego S.A. Przez kilkanaście lat związany z Politechniką Wrocławską, gdzie współtworzył Wrocławskie Centrum Transferu Technologii.

W latach 2007-2014 pełnił rolę Prezesa Zarządu i Partnera Inwestycyjnego w funduszu kapitałowym MCI.BioVentures. Dokonał inwestycji na początkowym etapie rozwoju w Genomed S.A. – obecnie lidera w komercjalizacji technologii Next Generation Sequencing na rynku polskim.

 

Dr. Henning Sommermeyer

Ekspert i współtwórca SelSense

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej w obszarach planowania strategicznego i zarządzania marketingiem w Bayer AG w Niemczech.
 

Zarządzał operacjami Bayer AG w Portugalii, w Polsce i Czechach. Zarządzał Nycomed s.r.o., przeprowadzał integrację Altanapharma s.r.o. i Nycomed Czech s.r.o., Od 2011r. pełni funkcję zarządzającego Pronaos s.r.o. w Czechach.

Ukończył Wydział Biochemiczny w Akademii Medycznej w Hanowerze. W latach 2006 – 2010 pełnił rolę członka Komitetu Etycznego Association of Innovative Pharmaceutical Companies w Czechach. Od 2007 roku jest członkiem zarządu w Niemiecko-Czeskiej Izbie Handlowej.

 

Robert Rzemiński

Ekspert i współtwórca SelSense

Od dwudziestu lat aktywny w branży farmaceutycznej. Posiada doświadczenie w produkcji, QA&QC, rozwoju produktu, badań klinicznych, rejestracji i marketingu produktów leczniczych.

 

Do 2004 Członek Zarządu - Dyrektor ds. Rozwoju Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego Jelfa S.A. gdzie z sukcesem wdrożył produkty lecznicze do dziś przynoszące ponad 400 mln zł. Spółka została finalnie przejęta przez jeden z największych koncernów farmaceutycznych Valeant za pond 340 mln €. W latach 2007-2014 r. Partner Inwestycyjny funduszu kapitałowego MCI.BioVentures, gdzie był odpowiedzialny za wiele inwestycji w spółki sektora life sciences, m.in. pełnił funkcję Członka Zarządu Genomed S.A. i Wiceprezesa Zarządu Biotech Varsovia Pharma.

 

Współtwórca jednego z liderów systemowych rozwiązań IT dla farmacji w Europie. W latach 2012-2015 zainicjował, bądź brał aktywny udział w przejęciach produktów farmaceutycznych na kwotę ok. 300 mln zł.

 

Aktywny inwestor w startupy, głównie z sektora IT i pharma.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami.

bottom of page